Regulamin

Regulamin rezerwacji „Domu nad Potokiem Sowa”

I. Postanowienia ogólne

Poniższy Regulamin określa warunki, na których można dokonać rezerwacji i wynajmu całego domku. Dokonanie rezerwacji oraz wpłata zadatku jest jednoznaczna z zaakceptowaniem postanowień Regulaminu. Umowa pomiędzy Najemcą a Wynajmującym zostaje zawarta w momencie dokonania rezerwacji za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.

II. Rezerwacja

 1. Aby dokonać rezerwacji, Klient rezerwuje pobyt w wybranym terminie po wcześniejszej informacji od Właściciela o dostępności obiektu w danym okresie. Na adres e-mail Klienta zostanie przesłane potwierdzenie wstępnej rezerwacji domku oraz kwota zadatku w wysokości 20% kwoty pobytu. W przypadku braku potwierdzenia dokonania wpłaty zadatku do 3 dni, Wynajmujący zachowuje możliwość anulacji rezerwacji.
 2. Zadatek należy wpłacać na Nr konta PKO BP 96 1020 5112 0000 7102 0169 4231 w tytule proszę podać Imię i Nazwisko oraz termin przyjazdu
 3. W momencie otrzymania zadatku, najemca otrzyma potwierdzenie drogą mailową. Należy pamiętać, że zadatek nie podlega zwrotowi.
 4. Pozostała część kwoty jest płatna w momencie przyjazdu.
 5. W obiekcie akceptujemy zwierzęta, jednorazowa opłata za pupila wynosi 100 zł, należy pamiętać o wcześniejszym poinformowaniu Właściciela.

III. Warunki umowy najmu

 1. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 11:00
 2. Wynajem domku obejmuje wszystkie opłaty (media, środki jednorazowego użytku, drewno do kominka)
 3. Pobierana jest dodatkowo kaucja w wysokości 500 zł na poczet ewentualnych szkód dokonanych w domku, która jest zwracana w dniu wyjazdu gości.
 4. W dniu przyjazdu Gość zobowiązany jest do okazania Właścicielowi dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość Gościa.
 5. Goście ponoszą pełną odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju szkody materialne, w tym wszelkiego rodzaju uszkodzenia bądź utratę wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z Ich winy oraz za zniszczenia spowodowane przez zwierzęta.
 6. W trosce o bezpieczeństwo naszych Najmłodszych Gości, prosimy aby dzieci do lat 12 przebywały na terenie obiektu pod stałą opieką swoich prawnych opiekunów.
 7. W domku, w tym w pokojach panuje całkowity zakaz palenia z wyłączeniem wyznaczonych miejsc. Prosimy także nie używać w pokojach żelazek, grzałek i innych podobnych urządzeń, obowiązuje też zakaz robienia grilla na tarasie.
 8. Korzystanie z w/w urządzeń odbywa się w miejscach do tego wyznaczonych. W momencie przekazania przez nas klucza do domków, stają się Państwo gospodarzami tego miejsca. Swoim zachowaniem nie zakłócamy spokoju sąsiadów. Właściciel domku może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę. Odwiedziny osób spoza obiektu są możliwe po uprzednim poinformowaniu do godziny 22.00
 9. Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, niestrzeżony parking. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.
 10. Każdorazowo Gość opuszczający dom, ze względów bezpieczeństwa, powinien wyłączyć telewizor, zgasić światło, zakręcić krany oraz zamknąć drzwi na klucz
 11. Wynajmujący nie odpowiada za rzeczy osobiste gości oraz ich zdrowie w trakcie pobytu.
 12. Faktyczna liczba osób mających mieszkać w apartamencie jest ograniczona do podanej w potwierdzeniu rezerwacji. Klient zobowiązany jest do poinformowania Wynajmującego o zmianie liczby osób przebywających w wynajętym Domu. W przypadku braku informacji Wynajmujący może odmówić zameldowania w obiekcie i wydania kluczy do rezerwowanego apartamentu
 13. Najemca może wykorzystywać obiekt jedynie w celach mieszkaniowych, zabrania się oddawania domku w dalszy podnajem.
 14. W dniu wyjazdu prosimy pamiętać o pozostawieniu domku w nienaruszonym stanie technicznym z wyposażeniem zgodnym ze stanem z dnia wydania domu Gościom oraz o zwrocie klucza od domu. Zagubienie klucza wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 50 zł.
 15. Nieprzestrzeganie regulaminu obiektu, może spowodować zerwanie umowy najmu bez zwrotu pieniędzy.
 16. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 6:00


Życzymy Udanego Wypoczynku 😉

pl_PLPolish